Vabastav hingamine

VABASTAVA HINGAMISE  INDIVIDUAALSEANSID

 

Eelregistreerimine :

tel.  +372 50 17 552

Aadressil: laurlumet(at)hot.ee

Vastuvõtt toimub Tallinnas, Luha tn 1 

Turvalisi hingamisseansse juhendab - Laur Lumet

minu õpetajad   kogemus

 

 

OODATAV TULEMUS

 

Vabastav hingamine annab mitmeid eluks vajalikke praktilise tähtsusega tulemusi:

 

-          Vabanemine igapäevasest stressist

-          Vabanemine allasurutud emotsioonidest

-          Meelerahu kogemine

-          Selgus elueesmärkidest

-          Õpetab elust rõõmu tundma

-          Piiravate mõttemustrite lahustumine

-          Enese tundmaõppimine

-          Enese ja teiste aktsepteerimine

 

 

 

„Eluenergia muutub selleks, millest mõtled”  (Leonard Orr)

 

Kui oskad leida positiivset – kulgeb enamus Sinu elust hästi. Kuid olles ebaõnnestumiste keerises ja negatiivselt meelestatud ja rahulolematus on üks domineerivaid emotsioone, siis  „toodadki läbikukkumisi”.  Kes ei tahaks olla õnnelik ja sellesse seisundisse püsima jääda!

Inimese keha salvestab sünnist alates kõik emotsioonid, kordaminekud ja ebaõnnestumised. Elu jooksul saadud kogemuste põhjal langetame igapäevaseid otsuseid.  Teadlik hingamine vabastab Sinu kehast need vanad mõttemustrid, negatiivsed emotsioonid, mis on sinna salvestunud ja juhivad sinu elu praegu.

 

Kindlasti olete märganud, et erinevates elusituatsioonides on teie hingamise rütm erinev. Hingate erinevalt, kui olete ärkvel, kui magate, kui vihastate, kui olete erutatud.

Vabastav hingamine on ühendatud hingamine, mille tagajärjel hingab inimene endasse rohkem tervendavat energiat kui tavaliselt. See tekitab protsessi, mille käigus avanevad vanad energiablokeeringud ja elurõõm ning rahu saavad  taas meie elu täita. Mõnedel inimestel avab vabastav hingamine  sootuks uue maailma. Võib tekkida uus arusaamine endast ja eluolemisest tervikuna.

Lama Anagarika Govinda on öelnud:

 

Hingamine on võti elu müsteeriumi juurde,

nii keha kui ka vaimu müsteeriumi juurde.

 

Õnnelik saad olla juba täna.

 

Tänapäeval töötavad inimesed ennastunustavalt ja tihti ka ennasthävitavalt. Arvatakse, et teenin raha, saan rikkaks, siis hakkan hästi elama ja saan õnnelikuks. Sellega lükatakse õnn kusagile tulevikku ja seotakse tingimustega. Paraku märkavad need inimesed, kellel materiaalne rikkus juba käes, et midagi on ikkagi puudu. Hinges ei ole rahu, õnne ei ole… 

 

Ärata oma eluenergia!

 

Vabastava hingamise eesmärgiks on eluenergia äratamine, oma keha ja meele pingete vabastamine. Pärast hingamisseanssi tuntakse end sageli ümbersündinuna.

(vaata – kogemused)

 

Vabasta end kuhjunud emotsioonidest!

 

Iga inimene on ainulaadne Jumalik olend.  Igaühel on tunded ja vajadused, millest ajendatuna käitume nii nagu käitume.  Kogeme stressi tekitavaid olukordi juba alates lapsepõlvest. Tasahilju kogunevad kehasse allasurutud tunded ja moodustavad justnagu jäämäe, mille veealuse osa suurus määrab meie käitumise.  Vabastav hingamine aitab vabaneda stressi ja pingete tekkimise põhjustest. Jäämäe sulades kogeb inimene enda elus reaalseid muutusi.

 

 

LUBA ENDALE VAADATA OMA SÜGAVUSTESSE!

 

Inimese kehas salvestuvad kõik tunded ja kogemused. Läbi aegade on psühholoogid rääkinud, kuidas lapsepõlves kogetu mõjutab täiskasvanuid ehk kogu edasist elu. Sellest tulenevalt teevad inimesed valikuid, mis on nende elu läbivaks mustriks.  See tähendab, et mingi protsess või tulemus kordub ikka ja jälle.  Lõpuks märgatakse seda seost ja ei saada aru, miks see jälle nii juhtus? …

 

Vastused peituvad meis enestes.

 

Vabastava hingamise abil on võimalik kehas salvestunud emotsioonid ja pinged vabastada ehk lahustada. Piltlikult on tegemist ajaloos toimunud situatsioonide tagajärgede muutmisega, mille tulemusel saab kogu elu uue kvaliteedi.  Näiteks kui lapsepõlves on kogetud süütunnet (võib-olla korduvalt) või midagi alavääristavat jätab see jälje meie kehasse ja mõjutab meie valikuid. Vabastades emotsionaalsed blokeeringud tekib ruum uutele energiatele. Kui tunded endiselt alla surutakse ja nad seal kuhjuvad, on tulemuseks haigus.   Vabastava hingamise looja L. Orri sõnul on kuhjunud süütunne on üks suuremaid vähi põhjustajaid.

 

 

TEADLIK HINGAMINE MUUDAB TEIE ELU !

 

Dan Brulee ütleb, et  hingates endasse turvatunnet, õnnetunnet, tasakaalu, rõõmu, rahu ja armastust, on võimalik vabastada end piiravatest uskumustest, mis ei toeta  tänaseid eesmärke. Hingamise kaudu saab tajutavaks jõud, mis toob teie ellu teie enda poolt hinnatud väärtused kiirendatud moel.

 

MINEVIKU TAAGAST PRIIKS !

Inimene hoiab enda minevikku justkui seljakotti või pagasit endaga kaasas. Enamasti on koti sisuks lõpetamata suhted ja andestamatus vanematele, sõpradele või partnerile.  Vabastava hingamise looja Leonard Orr ütleb, et teadlik hingamine vabastab kehast need vanad mõttemustrid, negatiivsed emotsioonid, mis on sinna salvestunud ja juhivad inimeste elu praegu.

 

 

MIS INIMESEGA  TOIMUB HINGAMISE AJAL?

 

Vabastava hingamise seansi ajal hakkab inimene veidi intensiivsemalt hingama ning koos õhuga hingab sisse suuremas koguses eluenergiat kui tavaliselt. See tekitab energiatsükli, mida Leonard Orr kirjeldab seda alljärgnevalt:

 

Vabastav hingamine tähendab nii energia kui ka õhu hingamist. Et hingamisseanss oleks mõjuv, peab hingamisviis muutuma vabaks ja lõdvestunuks, et inimene hingaks nii eluenergiat kui ka õhku. Idas kutsutakse seda „seesmiseks hingamiseks”. Kui piisav seesmise hingamise tase on saavutatud, voogab eluenergia läbi terve keha ning viib välja „stagneerunud ja blokeeritud energia”.

Vabastava hingamise puhul kutsutakse seesmist hingamist „energiatsükliks”. Just see tsükkel on hingamise tõhus osa ning määrab ära seansi pikkuse. Nii nagu hingamist kuulates on võimalik aru saada, kas inimene on ärkvel või magab, on isegi vastava kogemuseta inimesele selge, et energiatsükli ajal on hingamine erinev. Hingamine muutub rütmilisemaks ja intensiivsemaks ning see on täielikult automaatne ja pingestamata. Enne normaalse ja rahuliku hingamisviisi juurde tagasi jõudmist hingamise intensiivsus tihti suureneb, jõuab kõrgpunkti ja väheneb järk-järgult. See on täiesti spontaanne protsess, mis ei vaja mingit juhendamist. Üsna tavaline tähelepanek on järgmine: „Oli tunne nagu oleks keegi hingamise üle võtnud ning minu eest hinganud”. Energiatsükli ajal ei muutu ainult hingamine. Tavaliselt tekitab see üle terve keha „mullitamise” tunde, nagu oleks keha „karboniseeritud”. Tavaliselt on see meeldiv tunne, mis võib alata ühest otsast ning levida üle kogu keha. Mõnikord järgnevad heli ja valguseaistingud või lihtsalt üldine heaolutunne. Seda kirjeldatakse tihti kui rahu ja täielikku harmooniat. Need kogemused sarnanevad kundalini puhul kirjeldatavatele kogemustele. Kui energiatsükkel on lõppenud, vabastab keha energiat. Pingete hajutamise tagajärjel ei ole enam võimalik keha sisemist energiat tõkestada. Keha on saanud energialaengu, mis paneb enamiku inimestest  ennast  pärast seanssi ebatavaliselt elujõulise ja energilisena tundma.

 

Sondra Ray kirjeldab seda järgmiselt:

„Energia vabastamine annab uue keha. Sa tunned, et oled oma kehaga imepärasel viisil – sensuaalselt – ühenduses ning sinu üle valgub külluslik füüsiline energia ja turvalisuse ja meelerahu tunne.”

 

Kuna tänapäeva teadus, lääne meditsiin ja psühholoogia ei paku niisugustele asjadele selgitusi võetakse appi ida filosoofia.

 

 

KOGEMUS

Kolme aasta jooksul, mil olen hingamisega tegelenud, olen kogenud sellest sügavaid tervendavaid ja spirituaalseid kogemusi.  Klientidelt saadud tagasiside on oma elamustelt nii võimas, et minu entusiasm vabastava hingamise propageerimisel on saanud uue tõuke.

 

Minu õpetajad:

Leonard Orr

 

Dan Brulee

http://www.breathmastery.com/  - Dan Brulè kodulehekülg

 

Gunnel Minett

 

Linke teistele lehekülgedele

 

GUNNEL MINETT

 

Gunnel Minett on psühholoog ja tunnustatud hingamisõpetaja. Ta oli viis aastat Rahvusvahelise Teadliku Hingamise Sihtasutuse peasekretär (inglise keeles). Tema raamat „Hingamine ja vaim” tõlgiti mitmesse keelde.  

 

Gunnel Minett on kirjutanud põhjaliku ülevaate hingamise või „teadliku hingamise” rolli kohta füüsilises ja psüühilises heaolus. Ta asetab teadliku hingamise laiemasse konteksti, andes detailse ülevaate selle väärtusest ja võimalustest. Raamatus „Hinga välja” vastandatakse erinevad teadliku hingamise tehnikad ning võrreldakse iidseid teadmisi tänapäevaste lääne uuringute tulemustega. Autor näitab kuidas on võimalik kasutada hingamist saavutamaks kehas ja vaimus positiivseid muudatusi.

 

Eelregistreerimine :

tel.  +372 50 17 552

Aadressil: laurlumet(at)hot.ee

 

Turvalisi hingamisseansse juhendab - Laur Lumet

minu õpetajad   kogemus

 

Hingamisseanss toimub lamavas asendis (enamasti selili).

Soovitav mugav riietus, mis ei sega hingamist.

Hingamisseansi maksumus:  30 EUR / tund

Seansi kestvus ca 2 tundi

 

Kui raha peaks olema ainuke põhjus, miks seda endale lubada ei saa, siis on võimalik makse suuruse ja muude tingimuste osas vastuvõetavalt kokku  leppida.

 


Uudised 13. May - Launtsi retriit  02.-04. juuni 2017  Saaremaal

Selle suve esimene meditatsiooni, puhkuse ja suhtlemisenergeetika retriit toimub Saaremaal, looduskaunis ja privaatses Orinõmme rannas. (Orissaare ligidal)

Astume töörattalt maha, vaigistame intensiivsed mõtted, puhkame, joogatame, kogeme süvameditatsiooni seisundeid, teeme  indiaanisauna ja saame teadlikumaks suhete energeetikas toimuvast, uurime selle kasutamise võimalusi praktilises elus.