Tagasiside

Lugu ühest tervenemisest

Mind vaevas pikalt unetus. Kolme-nelja aasta vältel oli mul perioode, kus ma ei saanud mitu kuud korralikult magada. Vahel ei maganud terveid öid, vahel tukkusin paar tundi öö jooksul. Pöördusin oma murega erinevate arstide poole. Mulle kirjutati erinevaid unerohtusid, kuid miski ei aidanud. Arvati, et minu unetus on põhjustatud stressist. Enne unehäireid oli mul esinenud erinevaid tervisehädasid, millele samuti keegi muud seletust anda ei osanud kui stress ja muretsemine. Mina seda seletust aga ei uskunud, sest enamasti tekkisid tervisehädad just rahulikumal ajal ja puhkusehetkedel.


Unetus muutus üha suuremaks probleemiks ja ei lasknud mul normaalselt koolis käia ega töötada. Mida rohkem ma selle probleemiga tegelesin, seda hullemaks ta muutus. Kõige suuremaks vaevaks oli hirm magamatuse ja enese haigeks mõtlemise ees. Kartsin, et kui ma öösel magada ei saa, siis olen päeval väsinud ja tujutu ja ei suuda elust rõõmu tunda. Õhtuti tekitas mõte magamatusest minus paanikat, päeval olid mul ärevushood. Otsisin abi erinevatelt arstidelt ja nõustajatelt. Viimaks leidsin abi Laur Lumeti juurest. Tema õpetatud harjutused aitasid tunnetada, kust hirm tuleb ja temast võitu saada. Sain aru, et unetus tulebki sellest, et ma teda kardan. Peamine, mida õppisin, oli hirmu vaatlemine ja nii temast vabanemine.


Hirmust lahti laskmine ei olnud aga lihtne. Olin temaga harjunud ja uskusin, et peangi hirmuga koos elama. Mul kulus umbes kuu aega alates esimesest seansist et taas öösiti rahulikult magada. Ja veel umbes kuu aega hiljem ei kartnud ma enam õhtul voodisse minnes, et äkki ei saa ma täna jälle und. Praegu magan ma pea igal ööl hästi. Ja saan ka aru, et kui und ei tule, siis sellest ei juhtu minuga midagi halba. Tunnen jälle rõõmu ja minu elu on muutunud palju rahulikumaks. Kui hirm jälle kimbutama kipub, oskan temaga ümber käia.


Üks lugu

Leidsin tee Lauri teraapiasse peale paljusid aastaid kestnud tunnet, et midagi on mu elus puudu või valesti, puudus rahu... kuigi kõik oli ju vormiliselt ideaalne, hiljuti oli täitunud üks suur unistus aga selle asemel, et rõõmu tunda ja nautida, avastasin ma, et see ei teinud mind grammigi õnnelikumaks. Mis mul viga on?! Kas terve elu, olenemata mis ümberringi toimub, olengi rahulolematu ja õnnetu?!
  Olin ka varsemalt proovinud ennast "ravida" õnnetuse tundest, aga see on olnud nagu valu ravimine valuvaigistiga. Tegeledes pidevalt sümptomite, mitte valukolde likvideerimisega, ei andnud miski pikemaajalist tulemust ja "valu" tuli ikka ja jälle tagasi. Hüpnoteraapia aitas, mul leida üles valukolded ja need likvideerida. Suurim üllatus oli see, et see on tegelikult nii lihtne, nii kättesaadav ja mis peamine - tõesti toimiv!Tere Laur,

olen väga tänulik Sinu poolt korraldatud seminari eest! See päev ja järgnenud päevad on olnud erilised. Märksõnadena saan välja tuua järgmist: arusaamatu ( küllap seetõttu, et pole varem kogenud, märganud) rõõmu- ja rahulolutunne; soov naeratada ja märgata ümberringi väga abivalmis, lahkeid, heasoovlikke, särasilmseid inimesi ( teenindajaid!); teravam-selgem telepaatiline taju, oma sisetunde usaldamine ja avastus-oops! nii oligi õige; teiste inimestega suheldes justkui lihtsalt niisama jutu sekka põimida mõtteid ka enese väätustamise-armastamise vajalikkusest ning tajuda, et tegelikult meeldib selline mõtteavaldus paljudele (nii meestele kui naistele).
Nüüd mõned näited, mida olen kogenud:
1) kui pühapäeva õhtul sõber mind takso juurde saatis ja küsis, et palju see sõit võiks maksta, arvasin, et 100 EEK-i on piisav. Taksos peale sõidu alustamist  hakkasin otsima uudishimulikul pilgul taksomeetrit. Muheda ja jutuka olemisega juht seletas, et ei pannudki seda mõõdikut tööle, sest100 krooni eest oleks saanud väga vähe sõita, üksnes pealeistumistasu oli 75 krooni, aga sõita oli vaja Mustamäele. Loogiline, et taksojuhti ei huvita, kas mul on piisavalt raha sõidu eest tasumiseks (eks oleks oma rahakotist juurde lisanud), aga tema arvas, et teeme seekord niimoodi. Miks?
2) Järgmisel päeval meditsiinikontollis (missioonijägne rutiinnne tegevus) oli kogu med personal väga lahke, abivalmis seletuste ja õpetuste jagamisega. Jäi mulje, et olengi Kõige Tähtsam Inimene (ha-ha..) Juba samal päeval sain kätte hüppeliigese tugisideme, mille saamises (selle tasuta saamise õiguses-võimaluses) polnud ma üldsegi kindel ja boonuseks ikka väga meeldiv teenendamine ka selles asutuses!
3)Ülejärgmisel päeval psühholoogilises grupitöös osaledes tajusin, et suudan väga selgelt-analüüsivalt oma seisukohti-arvamusi esitada ning valdav oli soov veelkord tuua esile positiivseid emotsioone, mida olin kogenud pooleaastase missiooni jooksul ning väga suur-siias soov kõiki oma teami-liikmeid TÄNADA!

Siit veelkord tänud ka Sulle, Laur, väga meeldiva kogemuse eest, õpetuse eest -kuidas end iga päev armastada ja suurepäraselt tunda!


Tere Laur,
esmalt veelkord tänud eilse päeva eest, mis oli väga võimas punkt mu nädalasele purjetamispuhkusele ja samas oluline tõukemoment enese vaimse edasitäiendamise suunas! Tunnen ennast täis energiat, teotahet ja positiivsust.

Mulle meeldis seminari ülesehitus, kus põhikohal olid praktilised tegevused, meditatsioonid ja lõpus vabastava hingamise sessioon - kõik see kokku koos teooriaga andis mitmeid uusi teadmisi, palju põnevaid avastusi enda kohta ja mis peamine - suure tahtmise edasi liikuda sel teel, boonuseks võimas positiivse energia laeng! Mõttejõu suunamine on kindlasti väga lai teema, mistõttu sooviksin sellest veelgi enam teada ja oskust neid teadmisi oma igapäevastes elusituatsioonides rakendada.
Kõige raskem sel seminaril oli minu jaoks iseennast määratleda - leida sõnademerest üles just need, mis mind kõige täpsemini iseloomustaksid. Kes ma olen ja mida ma tahan - need küsimused ei ole minu puhul veel leidnud kindlaid vastuseid. Selline tunne, et minasid on väga palju ja ka variante, mida ma tahan, on liiga palju - valik on justkui väga suur. Mõtete oskuslik koondamine, nende vajalikus suunas juhtimine loodetavasti viibki mind vastusteni. Olen kindel, et see seminar aitas mind siin olulise sammu võrra edasi.
Raske on eraldi välja tuua seminari kavast ühte highlight´i. Kõik harjutused olid head, kuna need sundisid iseendast vastuseid leidma ja samuti ennast avama just seminari keskkonnas. Väga lahe oli hääledialoogi seanss, mis pani ennast korraks kõrvaltvaatajana analüüsima. Pärast seda tundub, nagu mu omadused, mis mulle enda juures ei meeldi, oleks justkui mingid tegelased, keda saan ühel hetkel lihtsalt uksest välja visata, kui ma neid enam ei taha. Ja siit kohe küsimus iseendale - miks ma hoian üldse enda juures midagi, mis mulle ei meeldi ja mis mind mu elus pigem pidurdab kui aitab? Meditatsioonid olid hästi efektiivsed ja viisid huvitavatele rännakutele. Vabastava hingamise seanss, mis mulle oli esmakordne kogemus, üllatas oma erilise nüansirohkuse ja suure energiatulvaga.
Uudised 13. May - Launtsi retriit  02.-04. juuni 2017  Saaremaal

Selle suve esimene meditatsiooni, puhkuse ja suhtlemisenergeetika retriit toimub Saaremaal, looduskaunis ja privaatses Orinõmme rannas. (Orissaare ligidal)

Astume töörattalt maha, vaigistame intensiivsed mõtted, puhkame, joogatame, kogeme süvameditatsiooni seisundeid, teeme  indiaanisauna ja saame teadlikumaks suhete energeetikas toimuvast, uurime selle kasutamise võimalusi praktilises elus.