Rännak

Rännak on teekond inimese sisemisel maastikul, mis toimub pealtnäha nagu vestlus, kuid hôlmab kôiki tasandeid sealhulgas ka môtte-, tunde- ja vaimukeha. Tavaliselt jääb sellisest rännakust jälg selge positiivse muutuse näol. Rännaku ajal istub rändaja suletud silmadega, et välistada väliseid muljeid ja säilitada kontakt keha, alateadvuse ja tunnetega. Rännak kestab tavaliselt kaks tundi. Igaks konsultatsiooniks on vaja varuda kolm tundi, siis on aega ka vestluseks enne ja pärast protsessi. 

Paljudele inimestele on Rännaku läbimine olnud uueks alguspunktiks. Teistele on ta andnud selgust oma olemisviisist, ja pannud aluse soovimatute harjumuste muutmisele. Paljud on läbi töötanud traumasid ja vabanenud mineviku koormast.

Rännaku metoodika koosneb erinevatest tunnustatud tehnikatest, mis on olnud kasutusel nii idas kui läänes. Brandon Bays, kes on selle metoodika autor, sai selleks vajalikud teadmised oma haiguse kaudu. Brandon Bays oli tegelenud aastaid enesearengu ja tervisliku toitumise ôpetamisega ning tegutsenud psühhoterapeudina kui ta 1992. aastal ise tôsise diagnoosi sai. Lähemalt vôib tema lugu lugeda raamatust “Rännak” või Brandon Bays’i kodulehelt www.thejourney.com. Viimased 10 aastat on Brandon õpetanud Journey/Rännaku meetodit tuhandetele inimestele Euroopas, Aafrikas, Uus-Meremaal ja Pôhja-Ameerikas. Meetod sobib ühtviisi kôigile, kes on avatud ja valmis muutusteks, sôltumata inimese soost, vanusest, rassist, usust, sotsiaalsest vôi kultuurilisest taustast. 


Rännaku seansi läbiviimisel kasutan Brandon Bays'i raamatus "Rännak" toodud metoodikat ja teisi tunnustaud tehnikaid.

On hea, kui olete enne seanssi lugenud Brandon Bays'i raamatut "Rännak" (ilmunud Eesti keeles 2007)


Rännaku kogemiseks võta ühendust:
Laur Lumet
tel 50 17 552
laurlumet (at) hot.ee

Tööks lastega on hea, kui olete lugenud Brandon Bays raamatut "Laste Rännak"

Brandon Bays, menuki „Rännak" (e. k. Pilgrim, 2007) autor, suunab „Laste rännakus" oma silmapaistvad ja inspireerivad tervendamistehnikad lastele.

 „Laste rännak" on põnev ja innustav käsiraamat laste­vanema­tele ning igaühele, kes hoolib lastest. See pakub praktilisi töövõtteid, kuidas olla oma lapsele kaaslaseks ­tema kaasasündinud geniaalsuse vabastamisel, nii et tema loomulikud võimed särama löövad ja vaim kõrgustesse tõuseb. Lihtsate, kasutajasõbralike tehnikate abil saate aidata lapsel klaarida nii emotsionaalseid tõkkeid kui ka füüsilisi problee­me. Raamat on täis innustavaid, tegelikust elust võetud ­lugusid. Lisaks on siin kirjeldatud kahte täispikkuses rännakuprotsessi,­ mis mõeldud viie- kuni kaheteistaastastele lastele.Lisaks on tema sulest ilmunud raamat "Vabadus on"
„See raamat on kirjutatud selleks, et anda teile elavat kogemust vabadusest.“

Need on raamatu „Vabadus on“ avasõnad – ja Brandon annab täpselt seda, mida lubab. See on raamat vabadusest – vabadusest kõige tõelisemas ja sügavamas mõttes, vabadusest kõikidel olemise tasanditel.

Brandon Baysi „Vabadus on” aitab meil muuta oma elu pingu­tuse­ta mõnusaks olemiseks, täis armu ja rõõmu. ­Juhendatavad sisevaatlused meditatsioonide ning süüvi­­vate mõtlustega ­võimaldavad kogeda ilmutusi, lõpmatus­­tunnet ja puhastumist.
See raamat on tulvil inspireerivaid lugusid, mis arendavad sügavamat mõistmist, ning lihtsaid õpetusi, kuidas oma ­­tarkust igapäevastes olukordades rakendada. „Vabadus on” pakub meile vahendid, mille abil elada oma elu tänulikkuses, armas­tuses ja vabaduses.
Brandon Bays mitte üksnes ei räägi vabadusest, vaid aitab seda ise kogeda. Pingutuseta juhib ta järgijat oma kindlal­ ja leebel viisil vaikusesse ja rõõmu igaühe sees. Ta õpetab, kuidas­ ­vabastada end emotsionaalsetest tõketest, kõrvaldada nega­tiivne­ enesehinnang ja minetada mineviku piirangud, et võiksime loomulikult avaneda omaenda vabalt lendavale olemusele.

BRANDON BAYS on rahvusvaheliseks bestselleriks saanud ­raamatu „The Journey” (eesti keeles „Rännak“, kirjastuselt Pilgrim, 2007) autor.

Brandon Baysi veebileht on www.thejourney.com .


Rännaku kogemiseks võta ühendust:
Laur Lumet
tel 50 17 552
laurlumet (at) hotanemine.ee


Uudised 13. May - Launtsi retriit  02.-04. juuni 2017  Saaremaal

Selle suve esimene meditatsiooni, puhkuse ja suhtlemisenergeetika retriit toimub Saaremaal, looduskaunis ja privaatses Orinõmme rannas. (Orissaare ligidal)

Astume töörattalt maha, vaigistame intensiivsed mõtted, puhkame, joogatame, kogeme süvameditatsiooni seisundeid, teeme  indiaanisauna ja saame teadlikumaks suhete energeetikas toimuvast, uurime selle kasutamise võimalusi praktilises elus.