Nõustamine

Psühholoogiline nõustamine

 

Kui soovid jagada muret ja vajad individuaalst abi,

siis tea, et Sinu jaoks on alati piisavalt aega.

 

 

Igalühel meist on olnud pikk elutee omaenda erilise ja kordumatu kogemusega rõõmudest ja muredest, edust ja läbikukkumisest. Tundub, et kõik, mis on juhtunud, on juhtunud juhuslikult, kuigi igaüks oma sisimas teab, et “juhuseid” ei ole.

 

Kaasaegne psühholoogia on tõestanud, et lapsepõlves kogetu mõjutab täiskasvanut ja on määravaks isikuomaduste kujuneamisel. Sellest tulenevalt teevad inimesed valikuid, mis saab nende elu läbivaks mustriks. Tähendab, et mingi protsess või tulemus kordub ikka ja jälle.

Lõputu enesesüüdistuse jada põhjustab lõpuks raske haiguse, mis inimese voodi külge aheldab. Keha on andnud veel aega järelemõtlemiseks ja otsustamiseks...  Seni, kuni  hingad – ei ole hilja!

 

Siinsamas on võti tervenemisele!

 

Inimesel on võimalik muuta enda jalugu. Minnes tagasi aega, kui “see tunne” tekkis esimest korda, saab seda muuta ja inimese rakumälust kustub vastav programm. Samas, kui inimene ei muuda oma elu harjumusi ja läheb tagasi sellesse keskkonda, mis toetas tema endist mustrit, siis võib endine programm tagasi tulla.  See võib olla seotud lähedaste inimestega, kellele Sinu muutus ei pruugi meeltmööda olla.

 

Mida siis teha, kui see kõik on juhtunud?

Kuidas saavutada rahu enda- ja maailmaga?

Kust võtta jõudu, et vaadata tõele näkku ja aktsepteerida ennast sellisena nagu oled?

 

Need ja paljud teised küsimused leiavad vastuse nõustamisel.

(üks tund 30 EUR)  Vastuvõtt toimub Tallinnas, Luha tn1 või mõnes muus sobivas kohas.

tel 50 17 552

Laur Lumet

laurlumet(ät)hot.ee


 

Individuaalses töös kasutan psühholoogilise nõustamise oskusi, transpersonaalset lähenemist, hüpnoteraapiat, vabastavat hingamist, Rännaku metoodikat, Gestalt teraapiat, NLP-d, loovat visualiseerimist.

 

Nõustamine  on otstarbekas neis elufaasides, kus leiavad aset või peaksid aset leidma suuremad muutused.

 

Nõustamine soodustab:

-         teadlikku otsustamist,

-         aitab ületada kartusi,  mis takistavad muutuste elluviimist,

-         aitab leida valikute tegemiseks vajalikku enesekindlust.

 

Abi saavad täiskasvanud, noorukid ja lapsed, kelle kaebuste põhjuseks on meeleolu alanemine, stress, depressioon, ülemäärane ärevus, söömishäire, foobiad, sõltuvus, probleemne käitumisviis, jne.

 

Uudised 13. May - Launtsi retriit  02.-04. juuni 2017  Saaremaal

Selle suve esimene meditatsiooni, puhkuse ja suhtlemisenergeetika retriit toimub Saaremaal, looduskaunis ja privaatses Orinõmme rannas. (Orissaare ligidal)

Astume töörattalt maha, vaigistame intensiivsed mõtted, puhkame, joogatame, kogeme süvameditatsiooni seisundeid, teeme  indiaanisauna ja saame teadlikumaks suhete energeetikas toimuvast, uurime selle kasutamise võimalusi praktilises elus.