Külluse loomine

Sest kellel on, sellele antakse...

...ja tal on küllalt; aga kellel ei ole, sellelt võetakse seegi, mis tal on. (Mtt 13-:12).

 

See Jeesuse üte tabab otse Saladuse südamesse.

 

Sest kes on see, kellel on? Aga see, kes tunneb, et tal on. Mõne teise vaatevinklist ei pruugi tal hetkel olla tühjagi - aga tema on päratu rikas.

 

Elu on saamise ja kaotamise tasakaal. Küsimus on, kuidas muuta see kaotamine andmiseks. Sest andmine on seesama saamine teisel kujul. Ja siis ma ainult saan - mulle ainult antakse - , ilma et tasakaal häiruks.

 

Ja kui mulle palju antakse, siis mida ma tunnen? Kui mult aina võetakse ja ma olen aina "kõigest ilma", mida ma siis tunnen? Eks ole - kibedust, kadedust, meelehärmi, viha. Aga kui ma saan... siis on minus ainult tänu. Ja mida sügavam, püham on mu tänu, seda suurem on see, mis mulle antakse. Lõpuks võib see kasvada koguni nii suureks, et isegi saamamehed on sunnitud imestlema.

 

Sest kui ma tunnen, et mul on, siis Kõiksus tõlgendab seda just nõnda: sinna tuleb anda - see on külluse paik. Kui aga tunnen, et mul pole (ükskõik kui palju mul siis on), Jumal näeb: see on puuduse paik - andkem siis sellele puudust.

 

Looja täidab meie soovi.

 

Kui me igal õhtul langeme kaemusse selle üle, mis sel päeval meile anti - mitte selle üle, mis võeti -, siis uinume sulnis tänus justkui lapsuksed jõuluaegu, kus igal hommikul suka sees mõni üllatus.

 

See on tõeline transformatsioon.

 

www.peeterliiv.blogspot.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uudised 13. May - Launtsi retriit  02.-04. juuni 2017  Saaremaal

Selle suve esimene meditatsiooni, puhkuse ja suhtlemisenergeetika retriit toimub Saaremaal, looduskaunis ja privaatses Orinõmme rannas. (Orissaare ligidal)

Astume töörattalt maha, vaigistame intensiivsed mõtted, puhkame, joogatame, kogeme süvameditatsiooni seisundeid, teeme  indiaanisauna ja saame teadlikumaks suhete energeetikas toimuvast, uurime selle kasutamise võimalusi praktilises elus.