Pärilik karma

VABASTA END SUGUVÕSA VANADEST MÕTTEMUSTRITEST JA USKUMUSTEST.

 

 

SISEMISE  LAPSE  TERVENDAV  SEANSS

 

Eelregistreerimine :

tel.  +372 50 17 552

Aadressil: laurlumet(at)hot.ee


Tervendusprotsessi juhendab  - Laur Lumet

minu õpetajad:        Nicholas C. Demetry ,   Jure Biechonski

Tervendusseanss toimub lamavas asendis (selili).

Soovitav mugav riietus.

Seansi maksumus:  30 EUR/ tund

Seansi kestvus orienteeruvalt ca 2 tundi

 

NB! Kui raha peaks olema ainuke põhjus, miks seda endale lubada ei saa, siis on võimalik makse suuruse ja makse aja tingimuste osas vastuvõetavalt kokku  leppida.

 

 

 

OODATAV TULEMUS

 

Sisemise lapse tervendamine annab mitmeid eluks vajalikke praktilise tähtsusega tulemusi:

 

-          Vabanemine pingelistest lähisuhetest ja stressist

-          Vabanemine allasurutud emotsioonidest

-          Sisemine laps saab teadlikuks armastusest, mis teda ümbritseb

-          Meelerahu kogemine

-          Enda kui iseseisva indiviidi avastamine

-          Teiste inimeste mõju alt vabanemine

-          Piiravate mõttemustrite lahustumine

-          Enese tundmaõppimine

-          Enese ja teiste aktsepteerimine

 

 

 

 

Inimene sünnib siia maailma ja on oma esimesed eluaastad täiesti abitu. Lapse  vanemad hoolitsevad tema eest kuni täisealiseks saamiseni. Sellest, millisesse perekonda laps sünnib, sõltub väga palju, kui mitte öelda, et kõik. Millist elu elavad tema vanemad, millised on nende uskumused ja tõekspidamised määravad käitumise täiskasvanuna. 

Lapse arengule on olulised lapsevanemate mõtted ja tunded juba lapse eostamisel ning ema mõtted ja tunded lapse imetamisel. (viimasest räägitakse põhjalikult Vladimir Megre raamatusarjas Siberi Helisevad Seedrid kolmandas ja neljandas osas).

 

PÄRILIK KARMA

 

Vanad Ida filosoofiad räägivad päriliku karma olemasolust. Samas teab ka tavateadus ja tavameditsiin, et osad anded ja ka haigused on niiöelda pärilikud. Mida see tähendab? Kas see on fakt omaette, mis kuidagi ei allu inimese tahtele ja seda muuta ei saa?   Minu õpetaja Nicholas C. Demetry  väitis, et seda saab muuta ja nüüdseks olen ma seda enda nahal kogenud. Inimesel on võimalik praeguses elus vabastada ennast enda pärilikust karmast. Haigustest ja nende põhjustest, mis on olnud selles suguvõsas võib-olla sajandeid.

 

Igaüks on sündinud oma ema ja isa juurde. Ühes kindlas kultuuris, ühel kindlal ajal, ühes kindlas riigis. Sellisesse keskkonda ja selliste inimeste keskele, kus jäi pooleli eelmises elus kogetud maise eksisteerimise õppetund. (Eelmiste elude olemasolu ei pea uskuma, sest sellel ei ole antud tervendamise tulemuste suhtes mingit mõju)

 

Vanemate juures kasvav laps omandab ema ja isa uskumused, mõttemustrid ning teeb oma hilisemas elus valikuid, mis on tingitud omandatud mudelist.  Nii on elluastuval lapsel selge - mida tohib, mida ei tohi, mis on halb ja mis on hea.  Niisugused valikud on seotud lapse energiakehas salvestunud emotsioonidega (energiatega, elementaalidega).  Küprosel elanud Stylianos Atteshlis, keda tuntakse rohkem Daskalose nime all, kes oli eeltoodud Nicholas C. Demetry õpetaja, nimetas neid jõude (olendeid) elementaalideks.  Nad pesitsevad inimese energiakehas ja tõmbavad ligi neid situatsioone ja olukordi, mis nende olemust toetab.

 

Hilisemas elus jätkub erinevate tunnete kogemine ja sageli nende allasurumine. Seni, kuni haigus inimese murrab. Sellises olukorras annab tänapäevameditsiin haigusele diagnoosi ja määrab ravi. Enamasti peab inimene midagi sisse võtma või peale määrima. Sellega ravitakse millegi tagajärge. Tänapäeva meditsiin ei pööra tähelepanu haiguse põhjustele.

 

Kujutage ette, et sõidate autoga. Järsku hakkab auto mootor kohutava häälega plärisema. Te peatute, võtate taskust kõrvatropid ja sõidate edasi. Kui kaugele ?....

Selliselt käitudes jäljendate tavameditsiini. Kui haiguse põhjus jääb ravimata, siis see kordub ühel või teisel moel.    Enamus haigustest on tingitud inimese mõtlemisest.

 

Nicholas C. Demetry kirjutab: Nagu universumid saavad alguse Meelest ning väljendavad Absoluutse Olemise heldust, nii konstrueeritakse ka meie personaalsed universumid meie isiklike valikute põhjal psühhonoeetilistest üksustest, mida nimetatakse elementaalideks.  Need elementaalid, mis koosnevad „meeleainest”, tekitavad meile füüsilise sfääri kogemusi sama kindlalt nagu emotsionaalse ja mentaalse sfääri kogemusi. Uurides neid elementaale – kuidas neid luuakse, kust nad energiat saavad ja kuidas neid välja lülitada - , ei õpi me tundma mitte ainult iseennast vaid ka seda, kuidas Jumal maailma loob. Seda tehes avastame, milline hämmastav jõud on meie mõttel.  Daskalose sõnul on meie „käesoleva hetke” isiksused meie enese loodud või resonantsi abil massiteadvusest ligi tõmmatud elementaalide summa.  Enamik meis loob elementaale alateadlikult , reflektiivse reaktsioonina materiaalsetele ihalustele. Need soovmõtted ehk negatiivsed elementaalid  täidavad ego soove, luues tingimusi soovide rahuldamiseks tõelise õnne arvelt. Sel viisil seovad  „rüvedad vaimud „ „käesoleva hetke” isiksuse orjana materiaalse tasandi külge, luues tingimused kannatusteks.

 

Siit järeldub, et lisaks lapsepõlvest kaasasaadud elementaalidele juhivad meie saatust ka need elementaalid, mida tekitame endale igapäevaselt.  Kui endaga ei tegele, jäävad põhielementaalid siiski samaks.

 

Näiteks:

Inimesed elavad aastast aastasse oma igapäevast elu ja umbes 30-ndates aastates (ka varem) hakkavad märkama, et mingites kindlates olukordades juhtub ikka ja jälle ühtemoodi.  Mõeldakse, et kuidas ma ka ei püüdnud – ikka läks nii nagu alati. 

Kõige trastilisem näide on pärit Jure Biohenski seminarist, kus ta rääkis ühest naisest, kes abiellus neli korda. Kolm simest abikaasat olid astmahaiged ja viimane, kes abiellumise ajal ei olnud astmahaige, jäi astmahaigeks.  Nii võis see naine tõdeda, et jälle juhtus nii. Miks?    Siinkohal on ülioluline märkida kui tähtis on selline küsimus. Kui inimene küsib endalt – MIKS?,  siis on olemas suur eeldus, et ta saab vastuse varem või hiljem. Sellega on avatud tee enda uurimiseks ja tõelise mina leidmiseks.  Tegelikud põhjused hakkavad avanema.

 

Tean mitmeid tuttavaid, kes on oma elukaaslast vahetanud. Aja möödudes, kui suhted hakkavad jälle ummikusse minema märkavad nad, et uuel elukaaslasel on eelmisega tohutu sarnasus.  Millest see tuleb?  Põhjus peitub neis elementaalides, mis on meie energiakehas.  Need elementaalid  tõmbavad magnetina ligi just selliseid situatsioone, mida nemad tahavad.  Neid elementaale on nimetatud muus kirjanduses subpersonaalusteks ja alaisiksusteks. Tihti on nad vanad mõttemustrid ja uskumused, mis ei toeta inimese uusi eesmärke.

 

Näiteks kui inimene kasvab üles oma isa ja ema juures, kannab ta endas seda peremudelit mida nägi oma vanemate peal. Kuna temal on vastav elementaal olemas, siis ta saab endale elukaaslase kes on mõnede omaduste poolest sarnane tema vanematele. Ta saab sellise elukaaslase, kes omab samasugust elementaali ja on seega energia allikas kodust kaasa saadud elementaalile.  Selle tulemusena hakkavad inimesed elama samasuguses peremudelis nagu nende vanemad.  Samad haigused nagu vanematel, enamasti surrakse umbes samas vanuses.

 

Nüüd, kui see on juhtunud, siis on vaba valik see, kas inimene tahab sellist elu jätkata. Hea on vaadata enda viimast viit eluaastat, kas selle jooksul on toimunud mingeid olulisi muutusi. Kui ei ole, siis peaks endalt küsima, kas tahan järgmised 5 ja isegi 10 aastat jätkata samuti? Ilmselt lootsite eelmise viia aasta jooksul, et midagi muutub, läheb paremaks. Kui ei läinud, siis on üsna tõenäoline, et järgmised 10 aastat on samasugused.

 

Nii nagu iga inimene on oma elu looja on ka see täielikult vaba valik.  Teraapiaseanssidel on võimalik  vabaneda elementaalidest, mis hoiavad inimest muutustest ja tõkestavad vaimse kasvu. Peamisteks elementaalide allikaks on lapsepõlves kogetud negatiivsed emotsioonid (süütunne, hirm millegi või kellegi ees, viha, solvumine, mitteaktsepteerimine, armastuse puudus, jne.)  Kui nad juba olemas on, siis vajavad nad elus püsimiseks energiat. Energiat saavad nad kogemustelt, mida needsamad elementaalid teistelt (meid ümbritsevatelt) inimestelt välja meelitavad. Näiteks on mõnele inimesele justnagu otsaette kirjutatud, et temaga ei pea arvestama. Mingisugune olemuslikkus temas räägib sellest. Alati, ükskõik kuhu selline inimene satub, kogeb ta sama.  Sellisest korduvatest kogemusest saab kogemuse  tekitanud elementaal toitu.  Jääb mulje, et tegu on suletud ringiga.

Elementaal põhjustab olukordi, mis annavad põhjust emotsioonideks, mis omakorda on energiaallikas elementaaile. 

 

Neid elementaale on võimalik vabastada. Minnes lapsepõlve läbi juhitud meditatsiooni saab inimene kontakti oma sisemise lapsega, näeb seal neid situatsioone ja olukordi kustkohast kõikalguse sai. Iga tunne, mis meile on täiskasvanuna tuttav, pidi ju kunagi esimest korda olema.

Selle protsessi käigus selguvad süütunde, hirmude, solvumiste, jne allikad. Neid vabaks andes kogeb inimene kergendust. Vabanemise käigus annab inimene vastava  elementaali (energia) tagasi selle allikasse, mis sellise tunde tekitas.  Enamasti emotsioonide tekitajateks lähisugulased või kasvatajad, õpetajad. Sellepärast ei tunne inimene end kuigi kindlalt elementaali tekkepõhjuse tagasiandmisel.    Siinkohal on väga oluline teada, et need inimesed, kes meis neid emotsioone tekitasid, ei ole selles süüdi, sest nemad tulid oma kodust ja omast keskkonnast ja lähtusid omadest tõekspidamistest. Tihti oli see tehtud (öeldud) ehk parima kavatsusega.  Sellepärast saadetakse negatiivne tunne tagasi allikasse koos palvega, et see tunne ei jääks koormama selle allikat vaid läheks ka sealt tagasi sinna kust tuli ja jälle koos palvega. Nii käivitub jada, kus on võimalik vabastada enda esivanemad tunnetest ja elementaalidest, mis on saatnud emasid ja isasid selles suguvõsas põlvkondade kaupa.

 

 

Alljärgnevalt pöörame tähelepanu nende tervendamisele, mis on tekkinud alates sündimisest arvestades

EELMISTE ELUDE KARMA

 

Daskalos  näitas oma õpetuses, et erinevate religioonide vahel valitseb kooskõla.

 

 

 

Uudised 13. May - Launtsi retriit  02.-04. juuni 2017  Saaremaal

Selle suve esimene meditatsiooni, puhkuse ja suhtlemisenergeetika retriit toimub Saaremaal, looduskaunis ja privaatses Orinõmme rannas. (Orissaare ligidal)

Astume töörattalt maha, vaigistame intensiivsed mõtted, puhkame, joogatame, kogeme süvameditatsiooni seisundeid, teeme  indiaanisauna ja saame teadlikumaks suhete energeetikas toimuvast, uurime selle kasutamise võimalusi praktilises elus.