Minu õpetaja

Jure Biechonski Prof. nõustamispsühholoog, SACH International asutaja ja juht. THA (Trans-aktsioonilin e Hüpnoanalüüs) leiutajana on ta mitmete ülikoolide lektor nii Euroopas, Aasias kui Ameerikas. Tartu Ülikoolis on külalisõppejõud aines "Loominguline haridus". Seminare on läbi viinud rohkem kui 20 riigis. 2007.a. alguses avati  3-aastase programmiga kool ka Eestis. Lai akadeemiline haridus, rohked täiendõpped, rahvusvaheline interaktsioon ja  isiklikud kogemused ning leidlik lähenemine teevad prof. Jure Biechonski meetodi eluliseks ja huvitavaks. Loe edasi: www.hypnoteraapia.ee     www.ecofuture.ee/sach  Uudised 13. May - Launtsi retriit  02.-04. juuni 2017  Saaremaal

Selle suve esimene meditatsiooni, puhkuse ja suhtlemisenergeetika retriit toimub Saaremaal, looduskaunis ja privaatses Orinõmme rannas. (Orissaare ligidal)

Astume töörattalt maha, vaigistame intensiivsed mõtted, puhkame, joogatame, kogeme süvameditatsiooni seisundeid, teeme  indiaanisauna ja saame teadlikumaks suhete energeetikas toimuvast, uurime selle kasutamise võimalusi praktilises elus.