Launtsi retriit  02.-04. juuni 2017  Saaremaal
Laur Lumet 13. May 2017

Selle suve esimene meditatsiooni, puhkuse ja suhtlemisenergeetika retriit toimub Saaremaal, looduskaunis ja privaatses Orinõmme rannas. (Orissaare ligidal)

Astume töörattalt maha, vaigistame intensiivsed mõtted, puhkame, joogatame, kogeme süvameditatsiooni seisundeid, teeme  indiaanisauna ja saame teadlikumaks suhete energeetikas toimuvast, uurime selle kasutamise võimalusi praktilises elus.


Peamised retriidi teemad:
Karma põletamine
Teadvuse juhtimine
Keskendumise harjutused
Energeetilised harjutused
Energiakeskuste aktiveerimine
Töö alateadlike mustritega
Emotsioonide ja mõtete juhtimine
Võitlusenergiast väljaastumine


Sündmused, mida inimene enda elus kogeb sõltuvad tema seisundist. Võib-olla oled märganud, et paljud asjad Sinu elus korduvad. Retriidil sukeldume sügavamale enda sisemusse, et seal peituvaid seisundeid rohkem tundma õppida, neid vallata. Võid luua endale vundamendi, mis on tugevam kui ilus number pangakontol või usaldusväärne suhe…


Meditatsioonipraktikate käigus kogeme erinevaid seisundeid. Harjutame lõdvestumist, teadvuse suunamist, tähelepanu fokusseerimist. Tulemusena kogeb osaleja rahu seisundit, mõtted peatuvad. Anname jõudu alumistele energiakeskustele tahtejõu suurendamiseks ja materiaalse külluse aktiveerimiseks.

Eesmärgiks on seisundite integreerimise käigus teadlik karma põletamine. Sedamööda, kuidas vanad ebavajalikud energiamustrid põlevad, avaneb sisemine universum, kus saame kontakti enda tegeliku olemuslikkusega. Elu saab uue värvi.


Suhete energeetika osas käsitleme praktilisi suhtlemisprobleeme ja uurime nende energeetilist iseloomu, vaatame kuidas kujunevad teemad, mis muutuvad elukestvaks kannatuseks ja kuidas nendega toime tulla. Uurime mustreid, mis tõmbavad meie poole seda, mida me ei soovi kogeda ja katsetame praktiliste võimalustega nende mõjusfäärist välja astuda.

Praktiseerime kahte peamist praktikat - enda energeetika teadlik juhtimine ja kontrollimine ning tasakaalu hoidmine verbaalse väljenduse kaudu.

Kuidas suhelda endast tugevama energiaga inimestega nii, et ei kaotaks energiat. Kuidas väljendada ennast nii, et ka pingeolukorras sinu kaaslane ei tunneks ennast rünnatuna ja ei läheks kaitsesse.


Retriidil osalemiseks eelnevat kogemust vaja ei ole.


Ajakava:

Reede, 2.06
18.00 Kogunemine
18.30 Avaring, tutvumine, sissejuhatus
19.00 Lõdvestus, sissejuhatav meditatsioon
20.00 Õhtusöök
21.00 Vaba vestlusring


Laupäev, 3.06
08.00 Hommikujooga
09.00 Hommikusöök
10.00 Energeetilised harjutused, meditatsioon
12.00 Lõuna
13.00 Suhete energeetika, praktilised harjutused
14.30 Joogipaus
14.45 Suhete energeetika, praktilised harjutused
17.00 vaba aeg, paadisõidud, massaaž, indiaanisauna ehitamine (kõik soovijad saavad osaleda)
19.00 Indiaanisauna tutvustus (M.Raie)
20.00 Õhtusöök
21.00 Indiaanisaun (M.Raie)


Pühapäev, 4.06
08.00 Hommikujooga
09.00 Hommikusöök
10.00 Meditatsioon, energeetilised harjutused
12.00 Lõuna ja retriidi lõpetamine


Retriidi maksumus: 100 EUR
(Võimalus osaleda ka üksikutes loengutes ja/või ilma söökideta)

Hinnas sisaldub: Kõik loengud ja praktikad, söögid (3*päevas), saun, paadireis merel, jalgatta rent (soovijatele). Ööbimine isiklikes telkides.

Lisatasu eest:
-massaaž 30 min (Massöör Margit Ling)
-ööbimine kodumajutuses või hostelis (kui telk ei kõneta)

Retriidil osalejate varasem meditatsioonikogemus ei ole oluline.

NB! Osalejate arv on piiratud!
Küsi lisa ja broneerimi maigi.ruttu@gmail.com hiljemalt 25.05.2017


Juhendajad:
Laur Lumet (meditatsioon ja suhtlemisenergeetika)
Marek Raie (indiaanisaun)

Kadri Silla (hommikujooga)


Laur on mediteerimisega tegelenud üle 10 aasta. Seisundite aktiveerimisel on talle heaks praktikas olnud töö hüpnoterapeudina ja hingamisterapeudina. Lisaks valdab ta vägivallatu suhtlemise keelt, on suhtlemistreener, pereterapeut ja suhtenõustaja. Laur on teinud  konfliktijuhtimise ja sisemise arengu koolitusi.

 

Laur ütleb, et on ainult armastus, kõik muu pole tõeline. Armastuse seisund hoiab ja vabastab elu löödud haavadest. Laur teab oma kogemusest, et see ei juhtu paugupealt. Kõigepealt on vaja põletada välja energiad, mis tõmbavad ellu kannatusi. Nende allikad on lapsepõlves või eelmistes eludes. Armastuse voogudes ennast marineerides saab hing nende mõjudest varem või hiljem välja. Saabub vabanemise hetk ja kannatused lahkuvad lõplikult.

Vaata lisa Laur Lumeti kohta siit www.vabanemine.voog.com


Marek Raie on osalenud Tõnu Talimaa vaimsetes grupitöödes, kus tegeles šamanistlikke praktikatega. Seal puutus ta esmakordselt kokku Indiaani higitelgiga, mis jättis temasse ülivõimsa jälje.
Pärast seda on ta osalenud väga paljudes saunades Eestis, kus läbiviijateks on olnud nii eestlased kui ka muust rahvusest inimesed. Marek on osalenud indaanisaunas ka Ameerikas. Ta on ise korduvalt osalenud indaanisauna ehitamisel, organiseerimisel ja läbiviimisel.
Marek ei järgi läbiviimisel traditsioonilist indiaanisauna ülesehitust vaid taotleb lihtsust ja emotsionaalset, hingelist ja füüsilist vabanemise ja avaldumise tunnet.

Kadr Silla on tegelenud hata- ja tantra joogaga, sel aastal osaleb kundalini jooga õpetajate kursusel. Kadri viib läbi hommikujoogat.


Kommentaarid
Email again:
Lisa kommentaar
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: