Uudised

Launtsi retriit  02.-04. juuni 2017  Saaremaal

Laur Lumet 13. May 2017

Selle suve esimene meditatsiooni, puhkuse ja suhtlemisenergeetika retriit toimub Saaremaal, looduskaunis ja privaatses Orinõmme rannas. (Orissaare ligidal)

Astume töörattalt maha, vaigistame intensiivsed mõtted, puhkame, joogatame, kogeme süvameditatsiooni seisundeid, teeme  indiaanisauna ja saame teadlikumaks suhete energeetikas toimuvast, uurime selle kasutamise võimalusi praktilises elus.


Loe lisaks

Energeetilise meditatsiooni õhtud teisipäeviti kl 18.00 Flora majas

Laur Lumet 20. February 2017

Energeetilise meditatsiooni õhtud kl 18.00-20.00

Kohtume igal teisipäeval Kristallitemplis  Tulika tn 19 (Flora maja), A korpus, 4. korrus.

Oled märganud, et elus kõik kordub. Tead, et kõik, mis Sinuga toimub, sõltub Sinu seisundist. Oled mõelnud, et tahaks astuda järgmise sammu ja sukelduda sügavamale enda sisemusse, et seal peituvaid seisundeid rohkem tundma õppida, neid vallata. Tahad luua endale vundamenti, mis on tugevam kui ilus number pangakontol või usaldusväärne suhe…

Peamised teemad:

  • Karma põletamine
  • Teadvuse juhtimine
  • Energiakeskuste aktiveerimine
  • Energeetilised harjutused
  • Keskendumise harjutused
  • Töö alateadlike mustritega

Meditatsiooniõhtu käigus kogeme erinevaid seisundeid. Harjutame lõdvestumist, teadvuse suunamist, tähelepanu fokusseerimist. Tulemusena kogeb osaleja rahu seisundit, piiritu armastuse allikat, mõtted peatuvad. Anname jõudu alumistele energiakeskustele tahtejõu suurendamiseks ja materiaalse külluse aktiveerimiseks.

Eesmärgiks on seisundite integreerimise käigus teadlik karma põletamine. Sedamööda, kuidas vanad ebavajalikud energiamustrid põlevad, avaneb sisemine universum, kus saame kontakti enda tegeliku olemuslikkusega. Elu saab uue värvi.

Keskendume energeetikale ja vajame selleks kogu keskendumise ressurssi. Sellepärast on hea, kui tunneme ennast mugavalt ja vajadusel istume toolidel. Eelnevat kogemust vaja ei ole.

Kokkusaamine kestab 2 tundi, kahes osas. Vaheaeg 15 min - sirutamine ja teepaus. Tee ja suupisted kohapeal.

Riietu mugavalt, võta kaasa avatud meel. Kui pargite auto maja hoovi, leiate hoone välisukse juures ekraani, kuhu saate auto numbri sisestada, 2h tasuta. Auto saab parkida ka ümbruskonnas tänava äärde.


Osalustasu 15€ saab tasuda sularahas kohapeal.


Küsimuste korral vastan meeledi

Meditasiooniõhtud viib läbi Laur Lumet       


Registreerimiseks helista 50 17 552 või kirjuta laurlumet@hot.ee

Vaata lisa » www.vabanemine.voog.com

Loe lisaks

Rick Simpson on ravinud üle 5000 vähihaige patsiendi selle retseptiga…

Laur Lumet 10. January 2014
Rick Simpson usub, et suukaudselt manustatud kanepiõli otsib üles ning hävitab kehas olevad vähirakud. Kui  kanepiõli kasutada paikselt, siis sellega saab kontrollida või isegi ravida erinevaid nahahaigusi näiteks melanoomi. - See more at: http://www.hingepeegel.ee/alternatiivravi/rick-simpson-on-ravinud-ule-5000-vahihaige-patsiendi-selle-retseptiga/#sthash.P0BH4gKL.sg6J8QUp.dpuf

Loe lisaks